Hakkımızda

Hakkımızda kısaca bilgi edinmeniz için hazırlanan bu yazıya başlamadan önce; dünyanın en vefalı minik canlarını, hayatlarının bir aşamasında ailesine dahil etmiş siz sevgili dostlarımızı en kalbi duygularımızla selamlarız.

Ne mutlu ki artık sizde; koşulsuz sevginin, bir canlıya tüm benliğinizle bağlanmanın, sadece gözlerinizle bile anlaşabilmenin nasıl bir haz olduğunu biliyorsunuz.

Bir şekilde ailenize dahil ettiğiniz o tatlı canlının ilk andan itibaren bakımı ve korunması ile yükümlü hale gelirsiniz. Karşılıksız ve yüce bir sevgi ile bağlandığınız bu canların hastalığında da sağlığında da yanında olacaksınız. Sizlerin bu süreçteki rehberi ve hatta yardımcıları ise biz veteriner hekimleriz.

Hem sizlerin hem de minik dostlarımızın sağlığını korumak gibi büyük bir sorumluluğumuz olduğu bilinciyle biz veteriner hekimler, büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Dostunuz henüz eve gelmeden önce sizlere en doğru bilgileri vermek ile başlayan görevimiz, sağlık kontrolleri, parazit tedavileri ve aşı programından oluşan bir takvim belirlemekle devam eder. Belirlenen bu takvim, dostumuzun devam yaşamının kaliteli ve sağlıklı olmasının temellerini oluşturur.

Yüklendiğimiz misyonun bilinci ile; 2005 yılında bünyesindeki üç Veteriner Hekim ile birlikte modern ve yüksek teknolojiye sahip bir Veteriner Kliniği kurarak sektördeki hizmet kalitesini artıran şirketimiz, kısa süre içerisinde Aksaray ilinde bilinilirliği ve kalite düzeyi yüksek bir marka olmayı başarmıştır.

Dürüst ve ilkeli çalışma prensibiyle kısa sürede hayvansever dostlarımızın ilgi ve güvenini kazanan şirketimiz; 2015 yılı başında aynı prensiplerle internet ortamında da yer alma kararı almıştır.

Bu kapsamda; www.turuncupet.com (Satış Mağazası) ve www.turuncupet.net (Bilgi Portalı) adlarıyla yayına başlayan internet sitelerimiz sayesinde siz değerli hayvansever dostlarımızla tanışmayı, vereceğimiz ilkeli ve dürüst hizmet kalitesi ile kısa bir süre içerisinde bilinen ve güvenilen bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Bu hedeflerimiz doğrultusunda siz değerli hayvanseverler den gelebilecek her türlü öneri ve eleştirileri, büyük bir titizlikle değerlendirecek olup, bizlere destek sağlayacak olan sizlere şimdiden teşekkür ederiz…

TuruncuPet ekibi olarak; Hayata Bakış Açımızı, Vizyonumuzu ve Misyonumuzu özetleyen tek bir cümle kurmak gerekirse; 

Biz diyoruz ki;

hayat en güzel hediye